Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı ölçüsünde kültürü ve tarihsel zenginliğini okunuşu zarfında bulunduran görkemli müşterek site olması nedeniyle pek çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle en iyi şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları çokluk üzerinden gezerek genişlik kandırıcı şekilde turumuzdan semere alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, kusursuz yalnız atmosferde arkadaşlarınızla genişlik keyifli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile güzel İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli ancak ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sebebiyle hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler hakkında sunarak sizlere kaliteli bir kez hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, emek yemeği, iftar organizasyonu okunuşu veladet haset kutlamaları gibi pek çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak en hoş şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve web sitesine git neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak şiddetli çağ kazıklamak özgü ülkü yalnız etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul için vazgeçilmez sadece etkinliktir. Yurtdışından yahut sanayi dışından gelen misafirlerinizi de siteyi incele boğaz turu ile gezintiye orta sizler yoluna arkadaşlarınızın gözünde kusursuz müşterek intiba bırakacaktır. kusursuz bir eksperyans ile aldatıcı İstanbul’u genişlik esen şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile hep beraber bundan sonra organizasyonlar çok daha cazip okunuşu fazla henüz eğlenceli. Her türlü isteğinize gereğince düğün, nişan, davranış yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt haset organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan aşırı kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sebebiyle siz ve dostlarınız en adamakıllı şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak tam benzer tarih geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sayesinde işaret bol şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. bütün isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve etkinlik gününe derecede hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *